O nás

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na internetových stránkách naší společnosti.
Nabízíme pokládky PVC, koberců, plovoucích podlah všech typů, marmolea a korkových, kaučukových, dřevěných, vinylových i antistatických podlah.

Jsme spolehlivá firma s dlouholetou tradicí, praxí a dlouhou řadou referencí.
Na trhu se pohybujeme již od roku 1991.
Naší prioritou, cílem, naším heslem je spokojený klient a dobře odvedená práce.

Umíme velmi pružně reagovat na rozličně velké zakázky, flexibilně můžeme posílit lidskou kapacitu, pokud si to rozsah díla vyžaduje. Všichni naši pracovníci jsou prověřeni dlouholetou praxí.
Rozsah působnosti naší společnosti je patrný i z našich uvedených referenčních staveb. Pracujeme nejen po celé ČR, ale i v zahraničí.

Spolupracujeme s mnoha renomovanými architekty, architektonickými studii, společnostmi, které se zabývají stavebnictvím, designem, apod.
Nepovažujeme za nutné uvádět zde, s jakými všemi výrobky pracujeme, pro klienta je spíše podstatná informace, že pracujeme se všemi dostupnými materiály i technologiemi, a spolu s ním a jeho představou mu dokážeme doporučit to nejvhodnější řešení právě pro něj.

Všechny technologické postupy, které používáme, jsou zdravotně a hygienicky nezávadné, všichni výrobci, se kterými spolupracujeme, garantují u svých výrobků ekologickou šetrnost a další aktiva, která jsou na dnešním trhu nutnou podmínkou.